بلاگ

بلاگ صرافی آنلاین آنکس، اخبار ارزهای دیجیتال، ترید

تاریخ:۱۹:۳۸:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۳


خدمتی دیگر از آنلاین اکسچنج، خرید و فروش عمده رمز ارزها

با تو جه به درخواست های مکرر مشتریان عزیز صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال آنکس، این مجموعه در نظر دارد در جهت رفع نیاز مشتریان اقدام به خرید و فروش عمده ارزهای دیجیتال  مطرح بازار با قیمت هایی رقابتی و جذاب نماید. برای خرید و فروش ارزهای خود به شکل عمده به آنلاین اکسچنج میبایست ابتدا در سایت مجموعه ثبت نام و احراز هویت نمایید

ادامه ...
تاریخ:۰۱:۴۷:۲۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳


اختصاصی آنلاین اکسچنج: تفاوت توکن و ارزهای دیجیتال چیست

کلمه “توکن” در لغت به هرگونه کالاهای تایید شده قابل مبادله مانند ارز، وفاداری، حواله طلا، آیتم های بازی کامپیوتری و … گفته می شود. توکن منحصر به یک پلتفرم خاص نیست. توکن نشان دهنده این است که شما یک دارایی قابل تجارت دارید.

ادامه ...
تاریخ:۲۳:۳۹:۱۸ ۱۳۹۹/۰۲/۳۰


ریپل و دوج کوین در آنلاین اکسچنج لیست شدند

به گزارش گروه بازاریابی و فروش صرافی آنلاین ارز های دیجیتال آنکس، ارزهای  دیجیتال ریپل (XRP) و دوج کوین  (Doge) در صرافی آنلاین آنکس لیست شدند. از این پس مشتریان عزیز مجموعه میتوانند ارزهای ریپل و دوج کوین  خود را به صورت آنلاین با بهترین قیمت، تسویه آنی و بدون احراز هویت بفروشند.

ادامه ...
تاریخ:۱۲:۳۶:۱۵ ۱۳۹۹/۰۲/۳۰


گزارش ویژه آنلاین اکسچنج: با استیبل کوین تتر بیشتر آشنا شویم

USDT یک توکن و دارایی ارزدیجیتال است که از طریق پروتکل Omni Layer Pro در بلاک چین بیت کوین تولید شده است. هر واحد USDT توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود این توکن تحت نظارت Tether نگهداری می‌شود و به نوعی کیف پول اصلی این توکن، سایت Tether است.

ادامه ...
تاریخ:۱۰:۵۲:۱۲ ۱۳۹۹/۰۲/۲۳


فوري هاوينگ بيت كوين اتفاق افتاد

با ساخته شدن بلاک شماره ۶۳۰,۰۰۰ در بلاک چین بیت کوین، هاوینگ (نصف شدن پاداش بلاک) اتفاق افتاد. به این ترتیب، از این پس به‌طور میانگین در هر ده دقیقه به جای ۱۲.۵، ۶.۲۵ واحد بیت کوین تولید خواهد شد. این سومین هاوینگ تاریخ بیت کوین است.

ادامه ...
تاریخ:۱۹:۳۷:۱۰ ۱۳۹۹/۰۲/۱۹


بیت کوین کش و بایننس کوین در صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال آنکس لیست شدند

به گزارش گروه بازاریابی و فروش صرافی آنلاین ارز های دیجیتال آنکس، ارزهای  دیجیتال بیت کوین کش (BCH) و بایننس کوین  (BNB) در صرافی آنلاین آنکس لیست شدند. از این پس مشتریان عزیز مجموعه میتوانند ارزهای بیت کوین کش و بایننس کوین   خود را به صورت آنلاین با بهترین قیمت، تسویه آنی و بدون احراز هویت بفروشند.

ادامه ...
تاریخ:۱۹:۳۵:۳۵ ۱۳۹۹/۰۲/۱۸


اتریوم و لایت کوین در صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال آنکس لیست شدند

به گزارش گروه بازاریابی و فروش صرافی آنلاین ارز های دیجیتال آنکس، ارزهای  دیجیتال اتریوم(ETH) و لایت کوین (LTC) در صرافی آنلاین آنکس لیست شدند.

ادامه ...
تاریخ:۲۰:۲۸:۳۷ ۱۳۹۹/۰۲/۱۷


بیت کوین و تتر در صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال آنکس لیست شدند

به گزارش گروه بازاریابی و فروش صرافی آنلاین ارز های دیجیتال آنکس، ارزهای  دیجیتال بیت کوین و تتر در صرافی آنلاین آنکس لیست شدند.

ادامه ...
تاریخ:۲۰:۱۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۲/۱۷


فعال سازی گفتگوی آنلاین صرافی ارز های دیجیتال آنکس

جهت تسهیل در امور مشاوره و پرسش و پاسخ مشتریان گرامی با مجموعه صرافی ارز های دیجیتال آنلاین اکسچنج پلاگ این چت آنلاین وب سایت آنکس فعال گردید.

ادامه ...
تاریخ:۱۹:۵۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۲/۱۷


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال آنکس در شبکه های اجتماعی

صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال آنکس در راستای ایجاد تعامل و ارتباطات دو سویه با مشتریان خود اقدام به حضور در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام کرده است.

ادامه ...
تاریخ:۰۹:۵۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۲/۱۰


توضيح مختصراصطلاحات رايج در حوزه ارزهاي ديجيتال

صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال آنکس (آنلاین اکسچنج آنکس) گزارش میدهد. اصطلاحات و اختصارات موجود در حوزه ارزهای دیجیتال

ادامه ...
تاریخ:۱۷:۳۵:۴۷ ۱۳۹۹/۰۱/۰۳


بیت کوین چیست؟ آشنایی کامل با بیت کوین

بیت کوین در چند سال اخیر با نوسانات فراوان قیمت و اوج گرفتن‌های متوالی، نام خود را در سراسر دنیا بر سر زبان‌ها انداخته است و افراد زیادی را به فکر و تحقیق واداشته تا بپرسند بیت کوین چیست؟ در ارامه با ما همراه باشید.

ادامه ...