راهنمای ثبت نام


آموزش ثبت نام در صرافی ارز های دیجیتال آنلاین اکسچنج(آنکس)

پس از ورود به سامانه آنلاین اکسچنج (صرافی ارزهای دیجیتال آنکس ) به  آدرس www.on-ex.co  و یا www.on-ex.org   بر روی کلید ثبت نام کلیک کنید و در صفحه ی زیر شماره تلفن همراه، رمز عبوردلخواه خود، تکرار رمز عبور و کد کپچا را وارد نموده و گزینه قوانین و مقررات را می پذیرم را تایید نمایید و در نهایت بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.لازم به ذکر است ثبت نام در آنکس به منزله پذیرش قوانین این سایت می باشد و کلیه کاربران ملزمند این صفحه را با دقت مطالعه کنند.(قوانین و مقررات آنکس)

ثبت نام در آنکس

 

پس از انجام این مراحل کد پنج رقمی تاییدیه  به موبایل شما پیامک شده و کادر زیر به شما نمایش داده خواهد شد. در کادر زیر کد پنج رقمی پیامک شده را وارد کرده و در نهایت دکمه  تایید را فشار دهید تا پیغام تایید ثبت نام را دریافت کرده و به صفحه ورود کاربران هدایت شوید.

ثبت نام در آنکس

در صورتی که پیامک ما به دست شما نرسید میتوانید پس از گذشت زمان مربوطه با زدن دکمه ارسال مجدد کد، درخواست دریافت کد اعتبار سنجی نمایید.

لازم به ذکر است فروش ارز دیجیتال به آنکس نیاز به احراز هویت ندارد و پس از چند کلیک ساده میتوانید ارزهای دیجیتال خود را با نرخی منصفانه به ما بفروشید.

تهیه شده در گروه پشتیبانی صرافی ارزهای دیجیتال آنکس

کلمات کلیدی:آنلاین اکسچنج,آموزش ثبت نام,آموزش ثبت نام در آنکس,صرافی آنلاین بیت کوین, آموزش صرافی آنلاین آنکس,صرافی بیت کوین آنکس,صرافی ارزهای دیجیتال آنکس,سایت خرید و فروش بیت کوین,آنلاین اکسچنج,صرافی ایرانی بیت کوین