قوانین آنکس


قوانین وشرایط استفاده از خدمات صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال آنکس

جهت استفاده از خدمات صرافی هوشمند ارزهای دیجیتال آنکس کلیه کاربران عضو سیستم موظف به قبول قوانین موجود در این صفحه می باشند لذا عضویت و استفاده از هریک از خدمات این مجموعه به منزله قبول کامل قوانین و شرایط زیر می باشد.

کاربرعضوشده موظف به ارایه مشخصات صحیح و حقیقی خود می باشد و در صورت نقص در هر یک ازمشخصات آنکس حق مسدودیت حساب مشترک و کلیه اقدامات قانونی از طریق مراجع ذیصلاح رابرای خود محفوظ میدارد.

کلیه مشترکین موظف می باشند از اطلاعات ورود به ناحیه کاربری خود نهایت حفاظت را به عمل آورده و در صورتیکه هرگونه ثبت سفارش و دریافت خدمات از طریق اکانت کاربری مشترک ثبت شود کلیه مسئولیت حقوقی بر عهده مالک اکانت می باشد.

کلیه خدمات ارایه شده در آنکس تحت چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و این مجموعه  کاملا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است وهرگونه اقدام جهت نقص قوانین کشور مانع ارایه خدمات به مشترک خواهد شد لذا از ارایه خدمات به افراد با هویت پنهان، سایت های شرط بندی و قمار و کلیه موارد غیر قانونی معذوریم.

کلیه خریدهای ثبت شده در سایت آنکس  می بایست توسط حساب بانکی و کارت صاحب حساب انجام شود و اقدام به خرید توسط حساب و یا کارت دیگران موجب بلوکه شدن حساب و مبلغ درآنکس و پیگیری از طریق مراجع قضایی خواهد شد.

ثبت سفارشات در سایت آنکس صرفا می بایست با استفاده از IP ایران انجام شود و هرگونه ثبت سفارش با Ip خارج ازایران مورد تایید نبوده و موجب رد سفارش و بلوکه شدن حساب کاربری خواهد شد.

جهت تعیین هویت کاربر و تشخیص سلامت پرداخت، صرافی آنلاین  آنکس در هر زمان میتواند اقدام به دریافت مدارک کامل هویتی از مشترک کند و در صورت بروز هر گونه تخلف از سوی کاربر اعم ازاستفاده از حساب های هکی و مشخص نبودن منبع پول و پول شویی و..ضمن مسدود کردن حساب کاربری به مراجع ذیصلاح اطلاع داده خواهد شد.

درصورتی که بعد از ثبت سفارش مشترک، به هر دلیل امکان انجام سفارش مشترک نباشد صرفاهزینه پرداختی "ریالی " توسط مشترک مطابق هزینه واریز شده به حساب بانکی به نام مالک اکانت عودت خواهد شد.

با توجه به مشکلات عدیده ای که در مورد شبکه ها و والت های ارز های دیجیتال ممکن است رخ دهد , کاربر با خرید خود از وب سایت می پذیرد در صورت بروز مشکلات شبکه در ارز خریداری شده تا زمان رفع مشکل صبر و شکیبایی داشته و هر گونه درخواست عودت وجه را از خود صلب می کند. در چنین شرایطی که پس از ۴۸ ساعت امکان ارسال توسط والت مبدا نباشد اما دسترسی به ارز خریداری شده توسط وب سایت میسر باشد دو طرف می توانند پس از توافق نسبت به تغییر ارز يا عودت وجه  اقدام کرده و مشتری وجه خود را دریافت نماید , در شرایطی که ارز از کیف پول وب سایت خارج شده و به کیف پول مقصد نرسیده است یا به عبارتی در حالت پندیگ قرار گیرد خریدار باید تازمان بازگشت وجه به کیف پول وب سایت یا رسیدن به کیف پول مقصد صبر کرده که این پروسه ممکن است تا یک هفته زمان ببرد در چنین شرایطی خریدار حق هر گونه اعتراضی را از خود صلب می نماید .

بعداز ثبت سفارش به دلیل اینکه به صورت هوشمند در سیستم های مالی صرافی هوشمند آنکس سفارش ثبت شده است به هیچ عنوان امکان کنسل نمودن سفارش وجود ندارد و کنسلی سفارش صرفا در صورت اعلام بروزمشکل از سمت آنکس طبق قوانین امکان پذیر است.

درسفارشات خرید ارز دیجیتال از سایت، کاربران مسئول ورود صحیح اطلاعات حساب خود(wallet address) می باشند وآنکس صرفا ارز خریداری شده را به  ولت آدرس کاربران واریز می نماید وهیچ مسئولیتی در قبال  ولت آدرس های ارائه شده از سوی کاربران ندارد.

با توجه به تحریم کشور عزیزمان ایران، صرافی آنلاین آنکس هیچ مسئولیتی در قبال بلوکه شدن ارز کاربران و مسایل ناشی از تحریم ندارد.

حداقل سن برای دریافت خدمات تجاری داشتن هجده سال تمام می باشد وخدمات این سایت مختص شهروندان ایرانیست.

کلیه فعالیت های این سایت در حوزه ارزهای دیجیتال بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی و اسکناس ندارد و درحوزه فعالیت های مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس و حواله ورودپیدا نکرده و نخواهد کرد.

قوانین و مقررات موجود در این صفحه در هر بار سفارش مشترک می بایست بررسی شود و استفاده ازکلیه خدمات به منزله قبول قوانین فوق می باشد آنکس مجاز است در هر زمان بدون اطلاع به مشترک نسبت به تغییرات و به روز رسانی  در قوانین خود اقدام نماید و مشترک موظف به بررسی این صفحه درحین سفارش می باشد.